Oferta

Oferta terapii, psychoterapii pranicznej oraz rozwoju osobistego - Łódź, Częstochowa"Nie wierz swym oczom - szepnął wiatr. Jeżeli kochasz - sercem patrz....bo dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu" Antoine de Saint – Exupery

W swojej pracy posługuję się wiedzą pozyskaną z różnych źródeł, gdyż każdy człowiek i jego problem jest inny. Uważam, że ogrom i różnorodność metod oraz technik, jakie znam, pomaga skutecznie dotrzeć do sedna problemów i pomóc je rozwiązać. W coachingu grupowym, indywidualnym bądź partnerskim stosuję metody zarówno konwencjonalne, jak i niekonwencjonalne. Wynika to z faktu, iż najważniejsze jest dla mnie, aby osoby, które się do mnie zwracają, uzyskały jak najlepsze, trwałe efekty i dotarły do obranego przez siebie celu. Moja praca przebiega na różnych poziomach: praca z emocjami, praca z przekonaniami, odczuciami w ciele, praca z ciałem, oczyszczenie energetyczne, medytacje.

Prowadzę terapie indywidualne, grupowe i partnerskie, a także zabiegi oczyszczające i energetyzujące ciało i duszę.

W czym mogę Ci pomóc:

Czego możesz sie spodziewać:

Psychoterapia indywidualna, grupowa i partnerska on-line

Coaching on-line to propozycja dla osób, które nie mogą osobiście pojawić się w moim gabinecie na spotkaniach. To rozwiązanie dla każdego, kto nie mieszka w naszym kraju bądź z przyczyn zdrowotnych nie może przyjechać na miejsce.

Zdalne spotkania preferuję odbywać za pomocą programu Skype, jednak, jeżeli tak będzie Ci wygodniej, możliwe są również wiadomości e-mail oraz rozmowy telefoniczne.

Zaznaczam, że, jeżeli chodzi o oferowany przeze mnie coaching psychologiczny i nie tylko, daję również możliwość uzyskania porady poprzez e-mail. Aby z niej skorzystać należy wysłać do mnie odpowiednią wiadomość, w której opiszesz swoją sytuację – odpowiedź dostaniesz już w ciągu 24h.

Aby sesja on-line przebiegła sprawnie potrzebujesz:

Program Skype - jeżeli go nie masz pobierz Skype'a ze strony producenta

Aplikację WhatsApp w telefonie

Komputer, mikrofon, słuchawki, kamera video lub telefon

Internet. Szybkie (min 512kb) i stabilne łącze z Internetem

Trzy kroki do sesji on-line:

1. W zakładce zakup on-line zapoznaj się z regulaminem i wykup sesje

2. Skontaktuj się ze mną i ustal termin sesji

3. Połącz się ze mną w ustalonym terminie

Koszty:

Każda kolejna rozpoczęta godzina liczona jest proporcjonalnie do czasu wg stawki.


Można łączyć oczyszczające zabiegi energetyczne z terapią partnerską, indywidualną i grupową (bardzo często zabiegi oczyszczające energię są nawet wskazane przy dużych oporach i blokadach w ciele).