Pa­try­cja Bu­jal­ska - je­stem te­ra­peu­tą, psy­cho­te­ra­peu­tą pra­nicz­nym, bio­ener­go­te­ra­peu­tą, tre­ne­rem roz­wo­ju oso­bi­ste­goO mnie

Nazywam się Patrycja Bujalska i jestem terapeutą, psychoterapeutą pranicznym, bioenergoterapeutą, trenerem rozwoju osobistego.

Jestem absolwentką Uniwersytetu łódzkiego, Uniwersytetu Lancaster w Wielkiej Brytanii, Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, Akademii Psychologii Terapeutycznej w Łodzi, Centrum Uzdrawiania Pranicznego w Częstochowie. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów m.in. NLP, Reiki, joga, super brain joga, medytacje i praca z ciałem, psychodietetyka, nauki ezoteryczne. Kolejny krok ..... jeszcze przede mną.

Zajmuję się terapią, coachingiem oraz rozwojem osobistym dorosłych. Prowadzę spotkania indywidualne, partnerskie oraz grupowe, warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia umiejętności interpersonalnych.

Odkąd pamiętam uwielbiałam i potrafiłam słuchać ludzi. Dokładnie słyszałam i rozumiałam co mówią, również to z czego sami nie zdawali sobie sprawy. Z początku używałam swojej intuicji, bo jak mawiał Budda "tylko otwarte serce pozwoli ci być równym wśród wszystkich innych" aby później coraz bardziej świadomie pomagać innym w rozwiązywaniu ich problemów.

Kocham moją pracę gdyż sprawia mi przyjemność a każda "uskrzydlona" osoba daje mi ogromną satysfakcje i utwierdza w przekonaniu, że to co robię ma sens.

Fascynuje mnie człowiek i jego umysł. Każda napotkana na mojej drodze osoba lub odwiedzone miejsce jest okazją do zgłębienia wiedzy, wzbogacenia mojego wnętrza i rozwoju osobistego. Wszystko jest inspiracją do tworzenia nowych sposobów pracy i technik terapeutycznych.

Dziękuję wszystkim tym, którzy stanęli na mojej drodze i za wszystkie lekcje jakie otrzymałam. Dzięki temu jestem jaka jestem i tu gdzie jestem.